faen
0
 • سبد خرید شما خالی است.

سوابق کاری :

 • مدیرعامل گروه صنعتی الکتروچشم

  گروه صنعتی الکتروچشم که با نام اختصاری الکتروچشم فعالیت می کند مجموعه ای متشکل از چند شرکت خصوصی است، از جمله گروه های تولیدکننده و پیشرو در زمینه تکنولوژی ، اتوماسیون ساختمان و خدمات پس از فروش در ایران می باشد؛ این گروه در سال 1383 فعالیت‌های خود را در زمینه سیستمهای حفاظتی ساختمان به مدیریت آقای حمید محمدشفیعی آغاز کرد و با توجه به اعتماد و نیاز روز افزون مشتریان و افزایش توان شرکت به تدریج محصولات دیگری نیز در سبد کالای قابل ارائه قرار گرفت و اکنون با تجربه ای مفید و مستمر ، پیش گام تولید و عرضه بهترین تجهیزات ساختمان بوده و مسئولیت خدمات پس از فروش آن ها را نیز به عهده دارد.

 • مدیرعامل اکو سرویس

  مجموعه اکو سرویس از شرکت های زیر مجموعه گروه صنعتی الکتروچشم می باشد که صرفا در زمینه نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش انواع تجهیزات برقی ائم از درب های اتوماتیک و سیستم های حفاظتی و بطور کلی کلیه محصولات الکتروچشم فعالیت می کند و همواره رضایت مشتریان و همکاران را شرط بقای خود می داند. این مجموعه توانسته است با استفاده از کادر فنی متخصص و همچنین پرسنل اداری پاسخگو ،کیفیت خدمات خود را روز به روز ارتقا دهد و خود را به عنوان یکی مطرح ترین مجموعه های خدمات فنی در ایران معرفی نماید. گام تولید و عرضه بهترین تجهیزات ساختمان بوده و مسئولیت خدمات پس از فروش آن ها را نیز به عهده دارد.

 • مهندس برق قدرت نظام مهندسی ساختمان

  پایه سه طراحی و نظارت تاسیسات برقی

 • مدیرعامل دفتر ساختمانی رویال ساخت

  با وجود گسترش و تنوع صنایع ، انتخاب بهترین ها امری پیچیده و تخصصی شده است. در این راستا با بهره گیری از یکی از ارزشمندترین سرمایه های خود یعنی تجربه و نیز راهکار تخصصی و آکادمیک یعنی مجوز نظام مهندسی ساختمان ، مجموعه ای تحت نام گروه فنی و مهندسی رویال ساخت بنیان نهاده شد.