faen
0
  • سبد خرید شما خالی است.
لوگو|حمید محمد شفیعی|لوگو حمید محمد شفیعی

مؤلف کتاب مدیریت کسب و کار مدیر عامل شرکت الکتروچشم

لوگو|حمید محمد شفیعی|لوگو حمید محمد شفیعی

حمید محمدشفیعی

مؤلف کتاب مدیریت کسب و کار مدیر عامل شرکت الکتروچشم

حمید شفیعی | Hamid Mohammad Shafiei

درباره حمید محمدشفیعی:

مهندس حمید محمدشفیعی

نویسنده، مخترع، مشاور، تولید کننده و کارآفرین در شهریور 1362 به دنیا آمد.

وی تحصیلات دانشگاهی خود را در مقطع لیسانس در رشته مهندسی برق طی کرد و پس از آن در رشته  MBA، DBA  و حسابداری اقدام نمود و هم اکنون دانشجوی رشته مدیریت بازرگانی بین الملل میباشد.

مهندس حمید محمدشفیعی فعالیت کاری خود را از سال 1380 شروع کرد و در سال 1383 به تاسیس شرکت الکتروچشم در زمینه سیستم های حفاظتی اقدام نمود و به مرور زمان سبد محصولات شرکت را کامل تر کرد. در سال 1390 اولین واحد تولیدی شرکت در زمینه درب های رول آپ افتتاح گردید و در سال های آتی آن خطوط تولید در چند محل دیگر با محصولات جدیدتر اضافه شد تا یکی از معتبرترین و با سابقه ترین شرکت ها در زمینه حفاظتی ، اتوماسیون و ساختمانی شود.

با افزایش فعالیت ، شرکت های رویال ساخت (ساختمان) و اکوسرویس (خدمات پس از فروش) نیز تاسیس گردید.

سالها تجربه و تحصیل حمید محمدشفیعی باعث گردید تا دست به قلم شود و کتاب “مدیریت کسب و کار” را منتشر نماید و در زمینه مشاوره کسب و کار و کمک به سازمان ها و راه اندازی استارت آپ ها نیز اقدام کند.

همچنین پس از مدت ها تلاش وی اختراع دستگاه تولید انرژی از آب باران به روش مکانیکی به ثبت رسید که در حال حاضر مراحل بررسی جهت تولید آن آغاز شده است.

مهندس حمید محمدشفیعی هم اینک عضو رسمی نظام مهندسی ساختمان ، اتاق بازرگانی صنایع و معادن ، انجمن مشاوران مدیریت ایران (IMCA) ، انجمن مدیران ایران ، انجمن علمی بازرگانی ایران و انجمن حسابداری ایران می باشد.

او همچنین چهره فرهیخته و ماندگار مدیریت و کار آفرینی از دومین اجلاس ملی مدیریت کشور در سال 1397 شد.

دغدغه حمید محمد شفیعی کسب درآمد به هر روشی نیست . برای او دوستی ، مسئولیت ، شأن و شخصیت ایرانی ، فرهنگ جامعه ، پیشرفت کشورش و حمایت از تلاشگران بسیار مهم بوده و هست. لذا مشتریان و افرادی که با ایشان در ارتباط هستند از چهره های نامی و دوست داشتنی می باشند.